Termini testiranja za djecu doraslu za upis u prvi razred

Autor: Nina Glavan, 9. 2. 2021.

Poštovani roditelji djece dorasle za upis u prvi razred,

nakon obavljenih predupisa u privitku objavljujemo termine liječničkog pregleda, laboratorijskih pretraga (krvi i urina) i testiranja u školi. U svrhu zaštite osobnih podataka, objavljujemo samo posljednje 4 znamenke OIB-a djeteta prema kojima možete potražiti navedene termine (privitak se nalazi desno od ove  obavijesti).

Liječnički pregled se obavlja kod liječnice školske medicine u prostorima škole(ulaz s desne vanjske strane škole). Na pregled trebate ponijeti:

• zdravstveni karton preuzet od pedijatra,
  • iskaznicu imunizacije,
  • nalaz stomatologa, odnosno zubnu putovnicu koja se nalazi u privitku i koju trebate odnijeti izabranom stomatologu da ju ispuni prije liječničkog pregleda

Na dan pregleda dijete će primiti cjepivo protiv ospica, zaušnjaka i rubeole (MMR).

Laboratorijske pretrage (krvi i urina) obavit će se na Odjelu za laboratorijsku dijagnostiku OB Zadar (zgrada Internog odjela, na prvom katu desno, ulaz kroz vanjsko stepenište) u vremenu od 7.00 do 8.00h. Za vađenje uzorka krvi dijete mora biti natašte, a u čistoj čašici za urin potrebno je donijeti prvi jutarnji urin.

Nalaz može predignuti roditelj/staratelj isti ili sljedećih radnih dana od 15. 00 do 20.00 sati na Odjelu za laboratorijsku dijagnostiku (Poliklinika) uz predočenje zdravstvene iskaznice djeteta.

Uputnicu izdaje liječnik školske medicine, a možete ju preuzeti u školskoj ambulanti 17.2.,18.2 i 19.2. u vremenu od 15.00 do 18.00 sati. Nalaze ćete dostaviti liječnici školske medicine prema  dogovoru.

Testiranje psihofizičke zrelosti obavljat će se u školi. S obzirom na epidemiološke mjere, u navedenom terminu dođite u školsko dvorište i pričekajte poziv za testiranje.

Za testiranje je potrebno ponijeti olovku i gumicu za brisanje.

U slučaju nejasnoća javite nam se na broj 099/8069 021 (ured psihologa/socijalnog pedagoga) ili na e-mail upisuprviosbudinic@gmail.com

Predupis_2021._objava.xlsx (13.05 KB)

OBAVIJEST ZA RODITELJE DJECE DORASLE ZA UPIS U PRVI RAZRED

Poštovani roditelji u privitku se nalazi tablica s terminima liječničkog pregleda, laboratorijskih pretraga i psihofizičkog testiranja u školi.

VREMENIK NATJECANJA

U privitku se nalazi izmjenjeni vremenik natjecanja i smotri za školsku godinu 2020./21.

« Ožujak 2021 »