preskoči na sadržaj

Osnovna škola Šime Budinića Zadar

Raspored informacija - razredna nastava šk.g. 2017./2018.

 

R.B.

 

IME I PREZIME

 

 

DAN U TJEDNU

 

SAT / UČIONICA

1.

Biljana Agić

utorak

6.sat  (biologija)

2.

Nediljka Atelj

petak

7.sat (njemački)

3.

Boris Banić

ponedjeljak

6.sat (kabinet TZK)

4.

Ivana Bašić

četvrtak

7.sat (hrvatski II)

5.

Eleonora Bilać

utorak

6.sat (matematika 1)

6.

Ivanka Burazer

utorak

7.sat (kemija)

7.

Marijana Dellavia

srijeda

7.sat (učionica br.14)

8.

Nancy Gjergja

srijeda

7.sat (engleski 1)

9.

Jadranka Glavaš-Nikolić

četvrtak

3.sat (matematika II)

10.

Ana Džaja

srijeda

7. sat (engleski II)

11.

Ivica Ivić

srijeda

6.sat (povijest)

12.

Željka Jurin

petak

7.sat (matematika 1)

13.

Mateo Kaćunić

ponedjeljak

7.sat (glazbeni)

14.

Zrinka Klarin

ponedjeljak

6.sat (geografija)

15.

Katja Kožul

utorak

7.sat (hrvatski I)

16.

Ana Lipošćak

srijeda

3.sat (def fizika)

17.

Bosiljka Lončar

ponedjeljak

7.sat (engleski 1)

18.

Roko Dujić

utorak

7.sat (kabinet TZK)

19.

Branka Marcelić-Panjak

petak

7.sat (njemački)

20.

Blaženka Marčina

petak

6.sat (vjeronauk)

21.

Jaruška Stjepanek

ponedjeljak

7.sat (matematika 2)

22.

Irena Matulić

ponedjeljak

12:00 i 17:00; ( učionica informatike)

23.

Mateja Jurjević

srijeda

6.sat (hrvatski I)

24.

Anita Mustać

ponedjeljak

6.sat (biologija)

25.

Nada Nekić

četvrtak

5.sat (hrvatski I)

26.

Fani Paleka

četvrtak

7.sat (engleski 2)

27.

Majda Milić

utorak

7.sat (engleski 2)

28.

Tomislav Pehar

četvrtak

7.sat (glazbeni)

29.

Silvana Rados

četvrtak

6.sat (hrvatski 2)

30.

Jasmina Sandalić

četvrtak

7.sat (hrvatski I)

31.

Mirjana Sorić

četvrtak

6.sat (geografija)

32.

Marija Šarić

utorak

7. sat (povijest)

33.

Marta Torić

petak

6.sat (vjeronauk)

34.

Tamara Valčić

ponedjeljak

7.sat (tehnička kultura)

35.

Željko Vidović

petak

U - 5.sat

P - 3.sat ( učionica informatike)

36.

Kristina Zubčić

srijeda

7.sat (vjeronauk)

37.

Antonia Topić

ponedjeljak/utorak

5.sat (abc)/5.sat (def)  glazbeni

Priloženi dokumenti:
vremenik 2017.2018 PN.docx


Raspored informacija - šk.g. 2017./2018.

 

Redni

broj

 

   IME I PREZIME

 

DAN U TJEDNU

 

                SAT                    

1.

Meri Marin Sorić 1.a

utorak

6.sat

2.

Jasminka Peričić, 1.b

utorak

6.sat

3.

Helena Bonovil Borović 1.d

ponedjeljak/utorak

6.sat

4.

Suzan Šoša, 1.e

utorak

6.sat

5.

Jadranka Čikić, 2.a

ponedjeljak

6.sat

6.

Dolores Nanić, 2.b

utorak

6.sat

7.

Marinela Ivković, 2.c

ponedjeljak/utorak

6.sat

8.

Jadranka Dunatov, 2.d

utorak

6.sat

9.

Rajka Lovretić, 2.e

četvrtak

5.sat

10.

Jagoda Galić, 3.a

ponedjeljak

6.sat

11.

Nina Dokoza, 3.b

utorak

6.sat

12.

Ljeposava Gulan, 3.d

ponedjeljak

6.sat

13.

Anamarija Buškulić, 3.e

ponedjeljak

6.sat

14.

Ana Batur, 3.f

utorak

6.sat

15.

Ivanka Biskup, 4.a

utorak

6.sat

16.

Vanja Franić, 4.b

četvrtak

5.sat

17.

Petra Paunović, 4.c

utorak

6.sat

18.

Antonia Bajlo, 4.d

utorak

6.sat

19.

Snježana Bodrožić, 4.e

utorak

6.sat


Vremenska prognoza
Zato sto volim Zadar

OBAVIJEST ZA RODITELJE

Popis udžbenika za šk. god. 2017./2018.

Vremenik natjecanja

KORISNI LINKOVI

 

 

Zakoni i pravilnici

Zakone i pravilnike možete pronaći na stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje

BONTON

"Skockajte web! 2012"

NAŠA WEB-STRANICA U FINALU NAJBOLJIH NA NATJECANJU  "SKOCKAJTE WEB 2012"

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

Prvi glas Budinića

Čitamo mi, u obitelji svi 2012./2013.

Stop nasilju među djecom!

ANKETA
Učite li njemački jezik?




 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 4. 2010.

Ukupno: 845938
CMS za škole logo
Osnovna škola Šime Budinića Zadar / Put Šimunova 4, HR-23000 Zadar / os-sbudinica-zd.skole.hr / ured@os-sbudinica-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju