preskoči na sadržaj

Osnovna škola Šime Budinića Zadar

 
Aktivnost Nositelj Tjedno Godišnje Razredi
Rano učenje njemačkog jezika Ana Bralić      

POPIS UČENIKA

Red. broj                                            Prezime i ime                                       Razredni odjel

  1.  

Babić Lovre

I.a

  1.  

Bacalja Nino

I.a

  1.  

Bencun Mara

I.a

  1.  

Božić Andrea

I.a

  1.  

Budija Maja

I.a

  1.  

Doljanin Petra

I.a

  1.  

Gospić Jakov

I.a

  1.  

Gospić Roko

 

I.a

  1.  

Haberle Marta

I.a

  1.  

Jukić Ema

I.a

  1.  

Klarić Monika

I.a

  1.  

Korona Nino

I.a

  1.  

Kosović David

I.a

  1.  

Magaš Lora

I.a

  1.  

Mašina David

I.a

  1.  

Mavra Dominik

I.a

  1.  

Peranić Damjan Vukuje

I.a

  1.  

Peša Luna Marija

I.a

  1.  

Sinovčić Jan

I.a

  1.  

Višić Filip

I.a

  1.  

Volarević Dina

I.a

  1.  

Bašić Lorenzo

I.b

  1.  

Bašić Mikula

I.b

  1.  

Bilokapić Luka

I.b

  1.  

Brkljača Noela

I.b

  1.  

Desnica Ivan

I.b

  1.  

Glavan Sara

I.b

  1.  

Goldner Leon

I.b

  1.  

Kolega Matej

I.b

  1.  

Košta Ivanica

I.b

  1.  

Lukačić Sara

I.b

  1.  

Lukić Roko

I.b

  1.  

Maté Lovre

I.b

  1.  

Mešter Rebeka

I.b

  1.  

Nikolić Karlo

I.b

  1.  

Orović Anamarija

I.b

  1.  

Pezelj Laura

I.b

  1.  

Rebac Nika

I.b

  1.  

Špadić Bor Gabrijel

I.b

  1.  

Vrsaljko Vita

I.b

  1.  

Zelić Andrija

I.b

  1.  

Žunić Andreja

I.b

  1.  

Brok Lovro

I.d

  1.  

Čerina Jakov

I.d

  1.  

Čondrić Karlo

I.d

  1.  

Dundović Manuel

I.d

  1.  

Juranov Duje

I.d

  1.  

Kaica Petra

I.d

  1.  

Lovretić Tara

I.d

  1.  

Martinović Marta

I.d

  1.  

Pavlović Mirta

I.d

  1.  

Vukić Anastazija

I.d

  1.  

Babić Ilija

I.e

  1.  

Bukarica Zara

I.e

  1.  

Ćoso Ivan

I.e

  1.  

Festini Vito

I.e

  1.  

Ikić Mihaela

I.e

  1.  

Jović Luka

I.e

  1.  

Kovačević Leonardo

I.e

  1.  

Kukuljica Kate

I.e

  1.  

Livljanić Ivana

I.e

  1.  

Ljoka Marko

I.e

  1.  

Mijolović David

I.e

  1.  

Miletić Nora

I.e

  1.  

Miloloža Matej

I.e

  1.  

Štulina Kristina

I.e

  1.  

Šušak Rebeka

I.e

  1.  

Troskot Mate

I.e

  1.  

Verunica Roko

I.e

  1.  

Albreht Ana

II.a i II.b

  1.  

Bratek Dominik

II.a i II.b

  1.  

Burčul Jakov

II.a i II.b

  1.  

Čulina Donata

II.a i II.b

  1.  

Đoković Petar

II.a i II.b

  1.  

Fabulić Lovre

II.a i II.b

  1.  

Kasap Lucija

II.a i II.b

  1.  

Korkut Tin

II.a i II.b

  1.  

Maričić Leona

II.a i II.b

  1.  

Milolović Nora

II.a i II.b

  1.  

Nikolić Luka

II.a i II.b

  1.  

Pelaić Stipe

II.a i II.b

  1.  

Perić Mateo

II.a i II.b

  1.  

Pušnik Matej

II.a i II.b

  1.  

Smolić Anita

II.a i II.b

  1.  

Sorić Lea

II.a i II.b

  1.  

Vulin Anja

II.a i II.b

  1.  

Zagoršak Jurica

II.a i II.b

  1.  

Zdrilić Tina

II.a i II.b

  1.  

Zrilić Nina

II.a i II.b

  1.  

Zubčić Šime

II.a i II.b

  1.  

Barić Lovre

II.a i II.b

  1.  

Bogović Luka

II.a i II.b

  1.  

Božić Vanessa

II.a i II.b

  1.  

Bukarica Dafne Maddalena

II.a i II.b

  1.  

Buškulić Marija

II.a i II.b

  1.  

Čirjak Josip

II.a i II.b

  1.  

Ćikarela Toni

II.a i II.b

  1.  

Ćurko Ivan

II.d

  1.  

Ćurko Mia Marcela

II.d

  1.  

Frka Sofija

II.d

  1.  

Jandrić Luna Antonija

II.d

  1.  

Marinović Matija

II.d

  1.  

Martinović Karla

II.d

  1.  

Šarić Laura

II.d

  1.  

Škifić Lea

II.d

  1.  

Tršić Zara

II.d

  1.  

Višić Petra

II.d

  1.  

Bahtović Emil

II.e

  1.  

Bajlo Toni

II.e

  1.  

Džepina Luka

II.e

  1.  

Gašpić Nikola

II.e

  1.  

Glavan Nina

II.e

  1.  

Hodžić Elis

II.e

  1.  

Ivoš Lu

II.e

  1.  

Klapan Klara

II.e

  1.  

Košta Luka

II.e

  1.  

Marasović Greta Lucija

II.e

  1.  

Martinović Katina

II.e

  1.  

Mikin Marko

II.e

  1.  

Milković Lucija

II.e

  1.  

Patrk Marcelo

II.e

  1.  

Škibola Tara Ramona

II.e

  1.  

Vidov Maja

II.e

  1.  

Čović Jethro

II.f

  1.  

Graf Domenik

II.f

  1.  

Jović Marko

II.f

  1.  

Jozić Antonio

II.f

  1.  

Kovačević Angelo

II.f

  1.  

Magašić Sunčica

II.f

  1.  

Martinović Magdalena

II.f

  1.  

Martinović Marko

II.f

  1.  

Nekić Nela

II.f

  1.  

Nemanić Korina

II.f

  1.  

Petešić Matija

II.f

  1.  

Radan Eva

II.f

  1.  

Štulina Stošija

II.f

  1.  

Tacović Ana

II.f

  1.  

Vukinović Michelle

II.f

 


Vremenska prognoza
Zato sto volim Zadar

OBAVIJEST ZA RODITELJE

Popis udžbenika za šk. god. 2017./2018.

Vremenik natjecanja

KORISNI LINKOVI

 

 

Zakoni i pravilnici

Zakone i pravilnike možete pronaći na stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje

BONTON

"Skockajte web! 2012"

NAŠA WEB-STRANICA U FINALU NAJBOLJIH NA NATJECANJU  "SKOCKAJTE WEB 2012"

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

Prvi glas Budinića

Čitamo mi, u obitelji svi 2012./2013.

Stop nasilju među djecom!

ANKETA
Učite li njemački jezik?




 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 4. 2010.

Ukupno: 845938
CMS za škole logo
Osnovna škola Šime Budinića Zadar / Put Šimunova 4, HR-23000 Zadar / os-sbudinica-zd.skole.hr / ured@os-sbudinica-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju