Na našim školskim stranicama možete pogledati kutak pedagoga i pronaći nešto za sebe.

U ovom prostoru pokušati ću odgovoriti na nedoumice vašeg odrastanja, poteškoće i probleme iz svakodnevnog školskog života.

Između mnogobrojnih poslova koje obavlja školski pedagog moj rad obuhvača: savjetodavni rad s učenicima, neposredan pedagoški rad, rad na odgojno obrazovnoj prevenciji od ovisnosti, tematska predavanja za roditelje i učenike, pedagoške radionice, akcijska istraživanja i niz ostalih poslova u cilju unapređenja odgojno obrazovnoga procesa.

U nadi što uspješnije suradnje možete postavljati pitanja,davati ideje i prijedloge na moj email: diana.maderic@skole.hr

Zahvaljujući velikom trudu učenika i djelatnika škole, naša web stranica sve je zanimljivija i ljepša. U prostoru predviđenom za psihologa pronaći ćete  tekstove vezane uz moje područje rada: uspješne metode učenja, zrelost za školu, profesionalna orijentacija i savjetovanje, vršnjačko nasilje, emocionalne teškoće itd. kao i linkove prema stranicama koje se bave tim temama.

Nadam se da ćemo i putem ovog medija ostvariti uspješnu i iskrenu komunikaciju, iako na drugačiji način od one “u živo”. Sva svoja pitanja, sugestije  i primjedbe možete uputiti na moju e-mail adresu: jagoda.gauta@gmail.com

Kontakt telefon: 309-195

Srdačno vas pozdram,

Jagoda Gauta, psihologinja

Kutak socijalnog pedagoga

Za sva vaša pitanja slobodno se obratite na moju email adresu: nina.glavan27@gmail.com ili putem telefona 023/309 – 195, a u  uredu me možete pronaći:
Pon: 13-19, Uto: 13-19, Sri: 8-14, Čet: 8-14, Pet: DEF smjena

Vaša Nina Glavan, socijalni pedagog

Za sva vaša pitanja možete se obratiti na moju email adresu: katja.friganovic@gmail.com ili putem telefona, 099 339 5482.

U uredu me možete pronaći:

Radno vrijeme:

Uto. i Sri. 8-14 sati

Pon. i Čtv.  13-19 sati

Pet. 8-14 rad s učiteljima i roditeljima

Katja Friganović, prof. logoped

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.