Datum objave: 23. lipnja 2024.
Kategorija: Nekategorizirano

Upis u prvi razred osnovne škole

Upis djece u prvi razred osnovne škole provodit će se kroz sustav e-građani, preko poveznice https://osnovne.e-upisi.hr/ od 14. lipnja 2024. do 30. lipnja 2024.

Kako izvršiti upis?
Dokument upisnice bit  će vidljiv roditeljima u sustavu e-građani. Roditelji trebaju preuzeti iz sustava upisnicu i isprintati ju. Upisnicu potpisuju oba roditelja (ukoliko je to moguće) te se potpisana upisnica skenirana (ili uslikana) učitava u sustav.

U iznimnim slučajevima, kada roditelji/skrbnici nemaju pristup sustavu e-građani ili nisu u mogućnosti isprintati i učitati upisnicu, mogu se obratiti na broj 099/8069 021 ili na e-mail strucnasluzbabudinic@gmail.com radi dogovora o dolasku školu gdje će u tom slučaju ispuniti upisnicu.

Molimo da roditelji u upisnici u rubriku posebni podaci napišu ukoliko imaju starije dijete u našoj školi i žele istu smjenu s njim: ime i prezime starijeg djeteta i razred.

Napomena za produženi boravak: mjesta su popunjena i dokumentacija se više ne zaprima. Djeca čiji su roditelji pravovremeno dostavili dokumentaciju iz koje se vidida su oba roditelja (ili samohrani roditelj) zaposlena su primljena u produženi boravak.

Proslava pedesetoga rođendana Škole

Osnovna škola Šime Budinića, jedna od najuspješnijih škola u našemu gradu, proslavila je svoj pedeseti rođendan u velikom stilu, u predivnom ambijentu Hrvatskog narodnog kazališta. Ovaj poseban događaj okupio je bivše učenike i učitelje, umirovljenike, sadašnje...