Pregršt pohvala našim učenicima na smotri LiDraNo

Autor: MIŠEL TIŠMA, 18. 3. 2021.

U Osnovnoj školi Obrovac održala se županijska razina smotre učeničkih literarnih, novinarskih i scenskih radova LiDraNo 2021. Na žalost, smotra je održana u virtualnom okruženju. Naši učenici su se također plasirali na ovu razinu te su postigli zapažene kritike. Naime, naši učenici predloženi su za državnu smotru.

Sudjelovali su neki od naših talentiranih učenika u mnogim kategorijama te su postigli zapažene rezultate. To su Anja Bašić iz 2.b razreda koja je recitirala pjesmu Luke Paljetka – Gospođica Majoneza. Njena voditeljica je učiteljica Nina Dokoza. Literate je predvodila Melanija Dundov iz 5.c razreda koja se predstavila s literarnim radom  Pogled s moje funjestre . Njena voditeljica je učiteljica Mateja Jurjević. Novinare je predvodila Sunčica Gregov iz 7.e razreda koja je napisala članak – Tik Tok luda zabava (voditeljica Silvana Rados) i Cvita Pavičić iz 7.c razreda koja je napisala putopis – Grad na dva kontinenta (voditeljica Mateja Jurjević). S ponosom Vam možemo i objaviti da je i naš školski list Čehuljica predložen za državnu smotru čija je glavna urednica i moja malenkost.

Čestitamo svima na uspjehu!

Mišel Tišma, 7.e, urednica Čehuljice

OBAVIJEST ZA RODITELJE DJECE DORASLE ZA UPIS U PRVI RAZRED

Poštovani roditelji u privitku se nalazi tablica s terminima liječničkog pregleda, laboratorijskih pretraga i psihofizičkog testiranja u školi.

VREMENIK NATJECANJA

U privitku se nalazi izmjenjeni vremenik natjecanja i smotri za školsku godinu 2020./21.

« Travanj 2021 »