Udruga prijatelja OŠ Šime Budinića

Udruga prijatelja Osnovne škole Šime Budinića je dobrovoljan oblik udruživanja roditelja i prijatelja Škole. Cilj je Udruge promicati aktivnosti koje pripomažu stvaranju boljih uvjeta života i rada učenika i djelatnika naše Škole. Rad je Udruge posebno usmjeren na:

- pružanje materijalne pomoći,

- poboljšanje opće sigurnosti učenika,

- prevenciji nasilja u školi, njenom okruženju i obitelji učenika,

- edukaciju i pomoć roditeljima,

- ostale oblike organiziranja u djelovanju usmejrenih prema boljitku Škole.

Pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže i pomognu u ostvarivanju plemenitih ciljeva.

Izborna skupština Udruge prijatelja Osnovne škole Šime Budinića

Izborna skuština Udruge prijatelja Osnovne škole Šime Budinića održana je 3. ožujka 2010. godine sazvane na prijedlog predsjednika udruge gosp.Stanka Batura, sukladno članku 22. statuta. Nakon provedenog postupka kandidiranja Skupština je izabrala za predsjednika gosp. Željka Kovačevića i zamjenika predsjednika Željka Ivančevića.  U Upravni odbor (četverogodišnji mandat) izabrani su:

1. Željko Kovačević, predsjednik

2. Željko Ivančević, zamjenik predsjednika

3. Sandra Stazić, tajnik

4. Božena Župan, blagajnik

5. Ivica Jukić, član.

Skupština je jednoglasno donijela odluku o imenovanju osoba za zastupanje Udruge i to predsjednika udruge gosp. Željka Kovačevića i dopresjednik Udruge Željka Ivančevića.

1. Željko Kovačević, predsjednik

2. Željko Ivančević, zamjenik predsjednika

3. Sandra Stazić, tajnik

4. Božena Župan, blagajnik

5. Ivica Jukić, član.

OBAVIJEST ZA RODITELJE

Popis udžbenika za šk. god. 2016./2017.

« Srpanj 2017 »

Učite li njemački jezik?